Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem lesz gond, ha érettségi...

Nem lesz gond, ha érettségi után kihagyok egy évet?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11-es. 12. után ki szeretnék hagyni egy évet ( ez alatt az idő alatt majd felsőfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni /angolból/, + a jogosítványomat megszerezni). De ugye amiben én vagyok, ez az utolsó év, ha jól tudom, ami marad még a jelenlegi rendszer szerint. ZMNE katonai vezetőire szeretnék utána majd menni, lesz még a kezemben egy magyar emelt szintű érettségi.


Aggódom, hogy bajok lesznek amiért kihagyok egy évet, közben pedig változik a rendszer. :/

Szóval, hozzáértők, hogy is van ez? Miben fog változni a rendszer?


Előre is köszönöm. :)


2011. febr. 13. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egy évre se lehet manapság előre jósolni. Az lenne a legjobb, ha most beadnád a felvételit, aztán rögtön halasztanál egy évet. Így bebiztosítod magad :)
2011. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak a jogsi és a felsőfokú miatt szeretnél kihagyni egy évet? mert szerintem ezek miatt nem érdemes..

vagy a pontok miatt?

2011. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012-ben 40 ponttal emelik az alsó ponthatárokat...
2011. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én most vagyok végzős. kezdj el járni külön tanárhoz,a jogsi meg 3-4 hónap. én is sulival párhuzamosan csináltam mindent,nekem is emeltem van csak németből,és nem kell évet kihagynom ez miatt. szerintem simán meglehet csinálni most is ha van akaraterőd meg időd amit rászánj.. íme a példa nekem is sikerült..:)
2011. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!