Nagy probléma lenne?

Figyelt kérdés

Szerdán tudtam meg ,hogy Péntekre el kell olvasnom és fel kell dolgoznom a 3.fejezetet egy kötelezőolvasmányból ,ami mellesleg 4 fejezetből áll és kb. 130-140 oldalból. Ellehetett volna olvasni ,mert nem tartom túl hosszúnak ,de tudtam ,hogy nem fogok végezni vele Péntekre ,éppen ezért csak az olvasónaplót olvastam el ,amiből egyébként tisztán értettem mindent ,és a saját szavaimmal is megtudtam fogalmazni az eseményeket ,szereplőket,helyszínt stb .

Egyébként már végeztem is a feldolgozásával szerda este ...

Tehát nagyon nagy probléma volna ez ,és észre vehető a dolgozaton,hogy nem a teljes könyvet olvastam el ?

Köszi! :)


2011. febr. 17. 18:04
 1/3 anonim válasza:
hát látni biztos lehet benne, meg persze, részletekbe ugye nem mentél bele, ebből is észrevehető.
2011. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kötelezőkből mindig a rövidített változatot olvastam el és egyszer sem lehetett észrevenni. Osztálytársam meg aki végigszenvedte az időt, a végén nem értette meg a történetet és ő hármast, és ötöt kaptam.
2011. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint ötöst. + Azért beleolvastam a könyvbe is hogy tudjam, tartalmilag hogy van elrendezve.
2011. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!