Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanár probléma! Mit tegyek?...

Tanár probléma! Mit tegyek? Továbblent

Figyelt kérdés

most vagyok 8.as általános iskolában.

jövőre megyek közép suliba és idegenvezető akarok lenni,

de van egykis probléma.. angolt tanulok, de a tanárom egyszerüen nemtud semmit normálissan megtanítani:S

nagyon kedves,nagyon szeretem meg minden de egyszerüen nemtud tanítani:S.

egész órán mindenki dumál és ő mégcsak nem is szól miatta.

csak felirja a feladatokat és megírja maga a táblánál nekünk meg annyit mond hogy másoljuk le. meg dolgozatnál még ő mondja hogy nyugodtan puskázzunk:/

lassan 3 éve tanulok angolul. nem mondom hogy nem tudok semmit. de azért nem megy folyékonyan a fordítás.

és félek hogy ezért nem lehetek majd idegenvezető.

ti mit tennétek?://


2011. szept. 3. 18:56
1 2
 1/11 cserkó28 válasza:
Először is nyugi:D vannak ilyen tanárok sajnos:S legjobb lesz ha magántanárhoz kezdesz el járni:)
2011. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyelviskola
2011. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Járj korepre. Ezt a tanárt meg ki kéne rúgatni..
2011. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
várjatok még 2-3 hetet, ha nem változik a helyzet, jelezzétek az osztályfőnöknek és az igazgatónak, lehetőleg szülőkkel együtt
2011. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne ess még kétségbe, egyrészt előtted a középiskola, másrészt elmehetsz magántanárhoz/nyelviskolába, otthon is sokat tudsz tenni, már csak azzal is, ha angolul nézel filmeket. AZ idegenvezető képzés feltétele pedig alapfokú (!!)nyelvtudás. (Amit én személy szerint nem tudok mire vélni, de ez van.)
2011. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Magántanár? Esetleg vannak önfejlesztő angol könyvek is! Környezetedben van profi angolos, hátha korrepetál?
2011. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nekem meggyőződésem h nem lehet suliban megtanulni angolul :/ nekem jó tanáraim voltak, de 30-as osztálylétszámnál lehetetlen. Én is angol tanfolyamon tanultam meg.
2011. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

azért félek mertha megyek közép suliba és lekell fordítanom egy mondatot aztán nem tudom akkor az azért elég nagy égés, főleg hogy nyelv iskola:/

hát lehet hogy magán tanár lessz a vége.

igazgatónak nem szeretnék szólni mert télleg nagyon bírom a tanárnőt és nem szeretném ha miattam kirugnák:/

amugymeg korep sincs,meg semmi ilyen gyakorlás

2011. szept. 3. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rúgják ki miattad, mert eléggé unalams, hogy a bejáratott, de rossz tanárok miatt nincs helye a fiatal, tehetséges tanároknak.
2011. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ez miatt voltak gimiben csoportokra osztva az angol órák,mert mindenki más szinttel jött.

Viszont mi elsőben szívtuk meg olyan tanárral,aki pénteken kiadta a dogát,és hétfőn azt írtuk meg! Meg éjjel-nappal ország városoztunk. Az én angolom ott veszett el. :S A tanárt se lehetett bántani,mert abban az évben halt meg a gyereke,nem lett volna pofánk reklamálni. Év végén el is ment,de rajtunk nem nagyon segített már senki.

2011. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!