Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mért vagyok rossz tanuló?

Mért vagyok rossz tanuló?

Figyelt kérdés
2,3 tanuló vagyok de szeretnék 5-ös lenni.
2011. febr. 19. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán az a bajod,hogy túl sok gondolat kering a fejedben,pont,mint nekem..nincs vmi gond az életedben?:S bármi,tényleg.Itt elmondhatod,vagy priviben;D
2011. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erre neked kell tudni a választ.

Ha megérted az anyagot, és eleget tanulsz, nem lehetsz ennyi.

Az 5-ös átlagot meg majd jövőre tűzd ki célnak, most elégedj meg egy erős hármassal, ha látják a tanárok, mennyire igyekszel, tán egy négyes, de halványan.

2011. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mert godolom egész nap a gép elött ülsz

vagy csak a tanárok nem bírnak mert pl "tisztességtelen" vagy meg ilyenek

2011. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem tudok odafigyelni már szinte semmire ,még ezt az üzenetet írtam legalább 10szer elgépeltem
2011. febr. 19. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Kimerültség? Lelki gondok? Sok pia?
2011. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem pia
2011. febr. 19. 16:28
 7/10 anonim válasza:
61%

drogozol?:)

LSD után 1 hétig nem tuttam tanulni

2011. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%
Utolsó te még írni sem tudsz! :D
2011. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok odafigyelni, amikor itthon tanulok, mert ha csak egy hajszálat meglátok valahol az elveszi a figyelmem és nem bírom ki, hogy ne kezdjek el vele játszani. Itt gyakorikérdéseken olvastam, hogy az segít a könnyebb tanulásban ha felolvassuk többször hangosan a tananyagot. Megpróbáltam és nekem használt is, már csak a lustaságomat kell legyőznöm. Egyébként most 3 - 3,2-es átlagom lett, tavaly félévkor pedig 4,95-ös átlagom volt, sajnos a lustaságom miatt ennyire lerontottam.
2011. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az ember azt tanulja, ami érdekli :)

ha nem érdekel semmi és lusta vagy az baj :S én is ilyen voltam. nem érdekelt semmi. de rájöttem, hogy muszáj elkezdeni tanulni, mert a jövőmre is koncentrálnom kell! 3,4ről 4,5 lettem :)

ráadásul, mivel sulit váltok, és a régi sulimban idén nem volt biosz, a leendőbe meg lesz, ezért különbözeti vizsgát kell tennem. még nagyon az elején vagyok, az unalmas növény résznél, de tudom, hogy meg KELL tanulni, ezért minden nap foglalkozom vele :)

2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!