Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudtuk egyetemen annyi...

Hogy tudtuk egyetemen annyi anyagmennyiséget megjegyezni?

Figyelt kérdés
Jövőre orvosi egyetemre mennék, de nagyon félek tőle. El sem tudom képzelni, hogy lehet annyit tanulni, eredményesen.
2011. febr. 20. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Bocs, de ha írni sem tudsz minek mész az orvosira?
2011. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
nyilvánvalóan elgépelte -.-
2011. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha nem a kérdésre válaszolsz minek írsz?
2011. febr. 20. 17:37
 4/7 anonim válasza:

Én mondjuk nem orvosira járok, hanem jogra, de azt hiszem tudom, mitől félsz.:)

Meg kell tanulni tanulni. Tényleg rengeteg az anyag. Ki kell tapasztalni, hogy neked milyen módszer válik be legjobban. Szerintem mindent meg lehet tanulni, csak akarni kell. A második-harmadik vizsgaidőszakban már sokkal könnyebb lesz.

Ne félj tőle! Ha az orvosira szeretnél menni, jelentkezz nyugodtan oda. Bele fogsz rázódni.

Sok sikert!

21/L

2011. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!:)
2011. febr. 20. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Csak megkérdeztem, mert kíváncsi voltam.

Ha félregépelés elnézést. Szerintem elég lett volna ennyivel elintézni...

2011. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, hogy muszáj. Ráadásul ami fontos, azt úgy is többször hallod (pl. a drága membránokat meg kell tanulni anatómiára, élettanra, biokémára...:S), ami meg nem annyira fontos, az kiszelektálódik:)

Egy vizsgára/szigorlatra meg azért bele lehet zsúfolni a fejedbe, akármennyire is hihetetlenül hangzik:D

Persze 3 nap alatt nem lehet elbánni a féléves anyaggal, szóval szorgalmi időszakban is rá kell nézni néha;)


Amúgy néha nekem is van olyan érzésem, hogy ha még vmit meg kell tanulnom, akkor vmit kitúr a fejemből:DD

De azért a végén csak sikerül megtanulni:)

Sokan megcsinálták már.


(egy orvosis)

2011. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!