Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz ha az önéletrajzomba nem...

Gáz ha az önéletrajzomba nem írom bele a telefonszámomat?

Figyelt kérdés

Állást keresek, többet is kinéztem. De nem akarom megadni a telszámomat, mert mi van akkor ha mondjuk felhívnak telefonon és én hirtelen nem tudom melyik munkahelyről hívnak? Ezért csak az e-mail címet adtam meg (még nem küldtem el az önéletrajzot) ezenkívűl a várost se írtam bele, mert vidéki vagyok és 70 km-re akarok menni dolgozni. Ha beleírnám hogy vidéki vagyok lehet hogy ezen csúsznák el, ha felvesznek akkor pedig albérletbe szeretnék menni.

Ui: a környékbe tényleg nincs állás ezért próbáltam 70 km-re arrébb de ismerem a várost.


2011. márc. 2. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem a telefonszámos problémát. Miért kellene tudnod, honnan hívnak? Majd elmondják. És egy munkáltató se várja, hogy csak és kizárólag hozzájuk add le az önéletrajzod.
2011. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, de még nem adtam be sehova most adom be életembe először,pályakezdő vagyok ma este készitettem el az önéletrajzokat és nem tudom hogy mennek a dolgok...

Nem szeretném ha telefonon hívnának, először azért mert nem mindig vagyok elérhető, másodszor pedig kicsit parázok ettől de nem tudom megmagyarázni miért.

Elég ha csak az e-mail címet adom meg? nem gáz ha nincs ott a telszám ugye?

Az önéletrajzra a szakmai dolgokra helyeztem a hangsúlyt, ilyen családi bla-blát nem írtam bele: pl születési hely, idő, anyám neve ezek nem kellenek...De kísérőlevelet írtam az kell sztem

bár most elbizonytalanítottál még jobban

2011. márc. 3. 01:46
 3/9 anonim válasza:
telószámot azért jó ha megadod munkahelynél
2011. márc. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írd be a telefonszámodat, és legyél mindig bekapcsolva.

Egy csomó munkahelyen van netanalfabéta személyzetis, aki csak a telefonáláshoz ért, és nem fog neked íméleket írogatni.

Plusz ha látják, hogy nem adtál meg telefonszámot, kapásból arra gondolnak, hogy neked nem is oylan fontos az egész.

Ne akard nekik megszabni, hogy hogyan értesítsenek.

2011. márc. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félsz a telefonálástól? Ezen pszichológus tud segíteni. Ha nem írsz számot, akkor elfelejtheted a munkát, nem fognak nekiállni pötyögni miattad.
2011. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs telefonszám, akkor nem fognak tudni megkeresni.

Attól pedig nem kell félni, hogy nem tudod, honnan keresnek, mert úgyis úgy kezdik, hogy xy vagyok a z cégtől.

2011. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért pszihológushoz nem kell rögtön elküldeni, csak azért mert vannak helyek ahol például nem kapcsolhatom be a telót, de akkkkor hadd csörögjön.

Úgy gondoltam ott azért tart a világ hogy egy e-mailt a munkaadó tudjon küldeni, elvégre már elég régóta berobbant az internet, és az elektronikus levelezés, de ezek szerint mégsem.

Mindenesetre a várost nem adom meg...minek ha vidéki vagyok? magam alatt vágnám a fát, ugyh az kimarad....

Mégegyszer köszi a válaszokat

2011. márc. 3. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Az e-mail küldése sokkal macerásabb, mint felvenni a telefont.

A fiataloknak is meg kellene érteni, hogy nem lehet az összes dolgot e-mailen keresztül elintézni.

2011. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy macerás az e-mail, mivel napi szinten nézek rá, legalább 2szer, szerintem sokkal egyszerűbb, és persze gyorsabb is:)
2011. márc. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!