Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit írjak az önéletrajzomba?

Mit írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Középiskolai szóbeli felvételire, kell kézzel írott önéletrajz, de nem tudtam kicsikarni csak 6 sort ( személyi adatok, óvoda, iskola stb...)

Előre is köszi a válaszokat. (Tirpákok kíméljenek)

14/F


2011. febr. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát korodból adódóan amiket írtál, és helyezz nagy súlyt arra, hogy a suliban miket csináltál pluszban, zene, sport, milyen tantárgyakat szerettél, mi érdekelt stb. Meg írhatsz a végén arról is egy kicsit, hogy miért abba a középsuliba akarsz menni, ha valamilyen szakra, akkor miért arra, mik a jövőbeli terveid.(pl ha gimibe, és matek szakra, akkor azért, mert majd egyetemre akarsz menni és mérnök akarsz lenni stb. ilyesmire gondoltam.)
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekünk kellett írni:versenyek amiken voltál,mi a hobbid,szülők neve,foglalkozása,miért akarsz abba az iskolába menni,milyen tantárgyak érdekelnek
2011. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
manapság már egy középsulihoz is önéletrajz kell? mi lesz ebből a világból... 14 évesen még nincs is miről írni. megértem, hogy nem nagyon van ötleted. én is most frissítettem az enyémet egy állásinterjú miatt, de én 25 vagyok. :-D
2011. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!