Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írjak az önéletrajzomba?

Mit írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, és életrajzot kéne írni.

A gimiben mindig kitűnő voltam, de nem indultam versenyeken, és most még nyelvvizsgám sincs. Mit írjak akkor bele?xD


2010. dec. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A nevem : Loibersbeck Károly.



Születtem : 1971 Június 5.-én Budapesten.



A Stollár Béla általános iskola elvégzése után mint mechanikai műszerész tanultam tovább, de nem fejeztem be.



Elhelyezkedtem az építő iparban mint tetőfedő bádogos, ez irányú tanulmányaimat Zuglóban folytattam, de azt sem fejeztem be.



1993 tól folyamatosan mint gumi szerelő, illetve mint gumijavító betanított munkás dolgoztam.



Voltam mint műszak vezető, illetve mint műhely vezető.



Válófélben vagyok, 2 éve élek külön a családomtól, a gyermekeim nem velem élnek.



12 éve van "B,, kategóriás baleset mentes jogosítványom. Értek az informatikához, és megvannak a számítógépes ismereteim.



Hajlandó vagyok képezni magam, és vállalok éjszakai munkát is.



Idegen nyelvet folyékonyan semmilyen szinten nem beszélek.

2011. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!