Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van joga tanárnak a diákkal...

Van joga tanárnak a diákkal ordibálnia?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 20:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Leírjam, hogy mi volt?
2011. márc. 8. 20:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van és leírhatod.
2011. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudjuk hogy mi volt, addig ne várj választ.Úgy általában igen, van.
2011. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon beteg voltam ma, de kénytelen voltam suliba menni, mert nagyon sokat hiányzok, és alig tudok pótolni és ma nagyon fontos tantárgyak voltak. Matekórán szerkesztettünk és oda jött a tanár, hogy jók az érintőim csak kicsit feljebb csúsztak, radírozzam ki, aztán rajzoljam újra az érintőket. Erre mondtam neki, hogy nem radírozom ki csak halványan kisatírozom, és alá meghúzom a jó vonalat, mert ha kiradíroznám, akkor kezdhetem előlről az egész szerkesztést, mert nagyon halványan volt minden vonal ceruzával meghúzva. Erre oda jött és elkezdte tök dúrván radírozni a füzetemet, majd a földhöz vágta a radírom és elkezdett ordíbálni, hogy ha beteg vagyok akkor menjek le az orvosiba, és itt meg csináljam azt, amit mond. De nagyon hangosan és dúrván, én ezt nem éreztem jogosnak.
2011. márc. 8. 21:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Én senkitől sem tűröm el, hogy ordítson velem. Adjon egyest, küldjön le az igazgatóhoz, de ne ordítson. Nagyon érzékenyen érint az ilyesmi, azt hittem, hogy elbőgöm magam.
2011. márc. 8. 21:11
 6/12 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb, hogy az összes osztálytársam utálja, mert szerintük egy idegbeteg, én meg állandóan megvédem, hogy csak rossz napja van stb.. (Engem meg elvileg tökre kedvel ez a tanár)
2011. márc. 8. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Csak a te véleményedet ismerjük, nem biztos, hogy így is volt.

2. Miért nem tudtad kiradírozni azt a sz.art?

3.Tényleg nem kellett volna ordítoznia, gondolom már előtte is ideges volt.

Ez a véleményem, első voltam.

2011. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ismeretlenül nehéz hinni nekem, de elismerem ha hibázok. Amúgy meg azért nem tudtam kiradírozni, mert nem lett volna idő órán már az egész megszerkesztésére.
2011. márc. 8. 21:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt szerintem én csak abban hibáztam, hogy ha lehetetlen is, mindig azt kell csinálni, amit a tanár mond. De ha én egyszer senkitől sem tűröm el az ordíbálást, akkor neki sem fogom. Mondom, akkor inkább írjon be órai munka 1-est. Szerinted ezt neki is megmondhatom?
2011. márc. 8. 21:32
 10/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a választ, segítséget! :)
2011. márc. 8. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!