Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van hogy...

Mennyi esélyem van hogy bekerüljek ebbe a suliba?

Figyelt kérdés
84.helyen állok az ideiglenes felvételi jegyzékben. Ez egy gimi. és nem tagozat. hanem egy sima általános osztály. gondolom sokan kiesnek előlem. bekerülhetek? 28-30 embert vesznek fel. (ebbe a suliba van még ezen kívül 6 tagozat és akik jelentkeztek ebbe az általános részbe sztem nagyon sokan jelentkeztek tagozatra vagy más suliba is) mit gondoltok? valaki az osztályomból 105. hellyel is reménykedik.
2011. márc. 11. 13:53
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Általában azt szokták mondani,hogy ahány embert vesznek fel egy osztályba,annak a kétszerese fér bele...mármint ugyértem hogy ha 30 embert vesznek fel, akkor az első 60-nak nagyon jók az esélyei.ráadásul tényleg így van ahogy mondod,az általános általában nem az első helyre írják,és jelentkezhettek másik iskolába is,úgyhogy szerintem van esélyed bekerülni :) én tavaly ballagtam,az egyik osztálytársam 150 valahanyadik volt az ideiglenes felvételi jegyzéken,és amelyik tagozatra jelentkezett ott 35 főt vettek fel,és őt is felvették,most oda jár... :) szurkolok!
2011. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húú nagyon kedves vagy, köszönöm szépen :))
2011. márc. 11. 14:12
 3/5 anonim válasza:
0%
sztem lebbezz fel nem akarlak elkeseríteni de annyira kevés h semmennyire kb.
2011. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kedves utolsó! neked kb. annyi eszed van mint egy darab sz@rnak!
2011. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:(
2011. márc. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!