Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Táncművész? Szerintetek lenne...

Valentina17 kérdése:

Táncművész? Szerintetek lenne esélyem, hogy bekerüljek?

Figyelt kérdés
10 éve táncolok.táncoltam néptáncot, társastáncot,és most lesz 3-dik éve hogy kortárs táncolok+heti egyszer zumbázni járok.balettozni most fogok pluszba járni(egyp. azt is tanulom kortárstáncon).Felvennének igy vagy a Magyar Táncművészeti Akadémiára,vagy valamelyik jó táncos fősulira egyetemre?Olyanok is írhatnak akik,ilyen suliba járnak.Fontos lenne mert táncművész szeretnék lenni:))vagy színész.jelenleg is drámatagozatra járok.jövőre érettségizem.Valamilyen táncművészeti főiskolára/vagy egyetemre mennék.
2011. szept. 18. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt.

Most elkezdeni a klasszikus balettet - teljesen bukta. A zumba meg nem tánc és nem is művészet.

Ha komoly terveid vannak, menj be a választott suliba, kérd el a felvételi követelményeket és készülj rájuk kőkeményen és szisztematikusan.

2011. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy behozhatatlan hátrányban vagy azokkal szemben, akik 6 éves koruk óta táncművészeti iskolába járnak, és napi 6 táncórájuk van és még 4-et gyakorolnak hozzá.

Esetleg próbálkozz itt, ez ugyan szakközép, de hátha tudsz pótolni valamit a hiányból:

[link]

2011. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Théba Művészeti Akadémia a suli neve, ha a linkből nem derült volna ki.
2011. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én egyik ismerősöm kb 10 évesen kezdett táncolni hiphopot, és idén elsőre felvették. Igaz, azóta szinte az összes nemzetközi versenyt megnyerte.. Tehát kb egyidősen kezdtetek el táncolni. Viszont, ő 1 táncstílust fejlesztett tökélyre, nem nyolcfélét bele-belekezdve. Szerintem nem sok esélyed van a táncművészetire, bár ki tudja, lehet, h a világ legnagyobb tehetsége tette fel a kérdést.

Viszont, ha mennyiségben nem is kevés, amit eddig kipróbáltál, ráfordított időben, és tudás elmélyítésében igen kevésnek tűnik. Gyakorlatilag kizárt, hogy sikerüljön.

2011. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!