Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem elvégzése után...

Az egyetem elvégzése után mennyi ideig fizetik utánam a TB-t?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha nem kapok egyből munkát a diplomaosztó után (július 2) akkor mikortól nem lesz biztosításom? Ha babát szeretnék, és kimarad egy hónap az egyetem elvégzése és a munkavállalás között, akkor az egyetem ugyanúgy biztosított időnek számít a GYED-be?
2011. márc. 13. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A biztositasod akkor szunik meg amikor megszunik a hallgatoi jogviszonyod. Bizonyos egyetemeken mar az abszolutorium teljesitesevel szunik meg, mashol pedig az abszolutoriumot koveto elso zarovizsga vegenel. Tehat a diplomaosztoig mar meg fog szunni a hallgatoi jogviszony es ezaltal a biztositas is.

A masodik kerdesedre azonban nem tudom a valaszt.

2011. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!