Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A testvérem fizikatanára...

A testvérem fizikatanára minden órán durva sértéseket vág az osztályhoz, főleg a húgomhoz. Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés
Már szóltak az igazgatónak is, de ő nem akarja eltávolítani a tanárt, mert kedveli. Amúgy a húgom félévkor a legjobb tanuló lett az osztályban, és tisztelettudóan bánik a tanáraival. Hova lehet fordulni? (A szülők is tudnak róla, de ők is tehetetlenek)
2011. márc. 14. 10:34
 1/7 anonim válasza:
melyik suliba jársz? mert én is ugyanezzel a problémával "küzdök", csak a fizikatanár engem cseszeget...
2011. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaschik Álmos képzőművészeti szakiskola.
2011. márc. 14. 14:54
 3/7 anonim válasza:
(előző vagyok) Nálunk is a legjobbakat szidja, meg akivel semmilyen gond nincs.Mi azt csináljuk, hogy ha szid, akkor "egyetértünk" vele: "Igaz, hogy hülye vagy???" "Igen,tanár úr...igen...persze..." aztán (általában) egy idő után abbahagyja. de Nálatok miket mond?
2011. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hülye Nukleon, Hülye pancser, hülye pina és még sorolhatnám. Volt egy érdekes jelenet: a tanár elírt valamit a táblán, szólok neki, hogy az úgy nem jó (nem sinus, hanem cosinus), mire azt mondja pofa be, te hülye vagy. Negyed óra múlva észreveszi a hibáját, mire megint rám ordít, hogy ne szóljak be, mert egy hülye gyapot vagyok. Pedig másodszor meg sem szólaltam -.-
2011. márc. 15. 10:37
 5/7 anonim válasza:
ez a tipikus "Miért van rajtad sapka?"-pofon."Miért nincs rajtad sapka?"-pofon. Ezekkel nem lehet mit kezdeni sajnos... Hány éves korosztályba tartozik?
2011. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
50 év körül lehet. Sajnos nem tudom pontosan.
2011. márc. 17. 18:14
 7/7 anonim válasza:
ez az úgymond időskori agybaj... lehet hogy nincs senkije(család) vagy csak rajtatok éli ki a "perverzióit"
2011. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!