Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki lánynéven kezdte el...

Ha valaki lánynéven kezdte el az egyetemet, de időközben férjhez ment, milyen nevet írnak a diplomájára?

Figyelt kérdés
Levelezős vagyok, most fogok végezni. Már jelezték, hogy mint utolsó éves hallgatóknak, be kell mutatnunk a személyi igazolványt, de ezen már az asszony nevem van. Nem fognak letolni, hogy nem írattam át? Milyen névre kapom a diplomámat?
2009. febr. 21. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Elképzelhető, hogy letolnak (a TO bármilyen semmiség miatt képes letolni). ezt gyorsan intézd el a Tanulmányi Osztályodon, minél később végezteted el az adatmódosítást, annál jobban letolnak, de ereszd el a füled mellett.

az okleveledben már értelemszerűen az asszonyneved szerepel majd.

2009. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. febr. 21. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem a leánykori szerepelt a diplomámon és szerintem logikus is hogy nem Kis Béláné. Leánykori.
2009. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Nem tudom, ki pontozta le mindkét választ, mindenesetre megírhatta volna ő is a véleményét :*))

2009. febr. 22. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!