Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvesznek egy főiskolára...

Ha felvesznek egy főiskolára és időközben meggondolom magam és mégsem akarok oda menni visszamondhatom?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 07:02
 1/3 anonim válasza:

Nos engem felvettek pl. a BMF-re,még az évnyitóra is elmentem...aztán annyi volt;) Pár héttel később küldtek levelet,hogy nem történt meg a hivatalos beiratkozásom,blablabla,így aztán semmisnek minősült az egész.Röviden szólva.

Mondjuk emailre,mai napig kapok körlevelet:D

De a lényeg,hogy elintézhető a dolog!

(Ha ezt úgy értetted,hogy helyette egy később megjelölt helyre akarsz menni,az már más.)


F/23

2009. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából fősulin / egyetemen abszolúte nem érdekel senkit hogy oda jársz-e vagy nem. Ez egy "szolgáltatás" amit nem kötelező igénybe venned. Év közben is ha meggondolod magad, egyszerűen nem jársz be, nem fog senkit sem érdekelni, nem kapsz érte büntetést, csak szimplán kiraknak. Itt már nem úgy megy, mint a gimiben.
2009. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszamondhatod. Én sem iratkoztam be idén, pedig felvettek. Egyszerűen nem mész el.
2009. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!