Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megjelöltem három tagozatot...

Megjelöltem három tagozatot egy iskolában, de csak az első tagozaton vagyok rangsorolva ez, hogyvan most?!

Figyelt kérdés
1. Nyelvi előkészítő 2. Humán 3. Általános de csak a nyelvi előkészítőn vagyok a listán a 2.-3. on nem vagyok rajta...?! Valami tip?
2011. márc. 16. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik iskola csak az általad elsőnek megjelölt tagozaton rangsorol, mert úgy veszi, hogy oda akarsz menni. Legalábbis gondolom én, egyébként nem tudom, hogy milyen megindíttatásból teszik ezt.

Egyik barátnőmnél is így volt anno.

2011. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

olyan nincs amit az első írt

valószínűleg hiba történt mert ha jelentkeztél akkor kéne rangsorolniuk

2011. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a másik, amit te mondasz, hogy nem figyelték a rangsoroláskor, hogy más tagozatra adtad e be. Ugyanennél a csajnál megcsinálták azt, hogy az első helyre vették fel, és a suli a másodiknak megjelöltről küldte a papírt. Szóval vannak adminisztrációs gondok.
2011. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ilyenkor mit lehet tenni?
2011. márc. 16. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
szólsz az iskolának
2011. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem árt szólni, ha nincs kiírva hogy csak az elsőnek megjelölt tagozaton rangsorolnak.

Nálunk pl. úgy volt, hogy betettek az elsőnek jelölthöz rangsorba, majd a többi tagozaton a lista végére kerültél, az azt elsőnek megjelöltek után. Szóval mindenhol más, de ki kéne lenni írva, hogy hogy is van ez.

2011. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!