Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettek az első helyre,...

Ha felvettek az első helyre, amit megjelöltem, akkor a többi elutasít, magyarul kiestem a listáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem, egyik iskola sem tudja ki volt neked az első, második stb... helyen megjelölve, tehát ha mind a 3 helyre felvettek, akkor te döntöd el, hova szeretnél menni.Legalábbis én így tudom
2010. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Jól gondolod, a többitől elutasító levelet kapsz.
2010. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy tudom, hogy egy helyről kapsz olyan levelet, hogy felvettek, a többiből elutasítót.
2010. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, mi mindhárom helyről kaptunk levelet és mindhárom iskolába felvételt nyertünk!
2010. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor az nagyon rég volt, most ugyanis ilyen nincs. Nem is az iskolák vesznek fel, hanem egy győri központ variálja ki. Csak egy helyre fehetnek föl, különben káosz lenne.
2010. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt most küldték pénteken, bocsi
2010. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Én is úgy tudom, hogy csak az első helyre vesznek föl.

Ha nem így lenne, akkor nem lenne értelme annak, hogy júl. 8-ig egyszer változtathatsz sorrendet

2010. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak egy iskola vesz fel. Csütörtökön kaptam a negyedikként bejelölt gimnáziumtól elutasító levelet, holott az ideiglenes listán ott voltam a tuti bejutók között.


(Második voltam.)

2010. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!