Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Nyelvvizsga...

NAGYON FONTOS! Nyelvvizsga tanfolyamra járok, április 14én mennék angol nyelvvizsgára, viszont a holnap a jelentkezésre való beadási idő. Folyt. Lent. Sikerülhet?

Figyelt kérdés
Sajnos ezt 3napja tudtam meg, és se jelentkezési lapom nincs, se nem érnék oda 3óráig. Nagyon fontos ez nekem, mert a továbbtanuláshoz elengedhetetlenek ezek a pontok. A következő nyelvvizsga június 17. én lenne, viszont a tovább tanuláshoz beküldhető papíroknak július 17. e az időpontja. Nem tudom, hogy addig feltudnám e küldeni. Feltudnám akkor még küldeni, ahhoz hogy be számítsák a pontokhoz?
2011. márc. 16. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
1hónap mire meglesz az eredmény. Ha a köv. vizsga jun 17 akkor az már késő, mivel Júl. 7-ig lehet a papírokat beadni. Milyen nyelvvizsgára mész? Ha holnap nem érsz be akkor vagy válassz másik nyelvvizsgát (más fajtát) vagy kéretőzz el, hogy odaérj. Mást nem tehetsz. Furcsa ez számomra , hogy csak 2havonta vannak vizsgák.
2011. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!