Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt Nektek a gimi,...

Milyen volt Nektek a gimi, mennyit változott a 4 év során a barátokat illetően?

Figyelt kérdés
Mondjuk volt olyan, hogy egy mélyebb barátság született 2-ban vagy 3-ban? Úgy, h előtte csak szimplán jóban voltatok. Köszi a válszokat előre is :)
2011. márc. 18. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó volt. Imádtam. De a barátok nem maradtak meg. Inkább csak ivótársak, haverok voltak. Egy barátom van, ő is általánosból.
2011. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia született mélyebb barátság, az általánosból viszont sok emberrel elhidegültünk egymástól. Sokan hangoztatták, hogy ők nem változnak majd meg aztán mégis.. és nem pozitív irányba.

De az igaz barátokkal azóta is tartjuk a kapcsolatot és lettek új barátságok is :) :)

2011. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Születtek barátságok gimiben, de évek múltán elhaltak.

1 legjobb barátom van általánosból, meg még pár ember akiket szintén barátnak mondhatok, ők is általánosból.

És velük akkor együtt alkottunk baráti kört.

2011. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Általános maga volt a pokol.

Gimit visszasírom. Életre szóló barátságok köttettek ott... Azóta rokonilag is összeszövődtünk :)

2011. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gimi másodikban az egyik csajjal nagyon összehaverkodtunk, nem is tudom, hogy hogy, mert elsőben egy szót sem szóltunk egymáshoz. Negyedikben már ha az egyikünk nem ment suliba, akkor a másik sem, mert egy állat osztályba jártunk... :D


Most vagyunk 27 évesek, de azóta is legjobb barátnők vagyunk, hetente legalább 1x szakítunk időt egymásra. :)

2011. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

én bízok benne, h ez a mostani fellállás nem végleges az osztályunkban, most vagyok kilencedikes. én most még inkább a régi, általánosból megismert barátaimmal vagyok úgy igazán barátok, de a mostaniban is vannak, csak nem érzem azt, hogy ezek a barátságok, vaéaha is elmélyülhetnek annyira, mint azok...és, hogy a közösség lesz-e elég összetartó...

várom még a válaszaitokat :)))

2011. márc. 19. 17:53
 7/11 A kérdező kommentje:
*valaha
2011. márc. 19. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Azokkal az emberekkel, akiket 7 éves korom óta ismerek, nem tartom a kapcsolatot. Nem tudom miért. Osztályból jó ha két ember van, akiben 100%-ig megbízok, a többiben nem. Az egyikük - habár nem vagyunk legjobb barátnők és neki van legjobb barátnője -, sokszor megvéd, mindig mondja, hogy egy rossz szót ne merjenek róla szólni, mert én szeretem. :) A másik lánnyal meg elsőbe volt jó a kapcsolatunk, másodikban nem, idén megint. Sokszor együtt jövünk suliba, hazafelé is, vigasztalom ha fiúügyei vannak, meg jó irányba fejlődött tanulás terén, amióta barátok vagyunk.


Igazából nem járok sok helyre. Szüleimmel szoktam menni biciklizni, voltam az utóbbi barátnőmnél házibuliba, családi nyaralások, osztályprogramok. Pláza. Hazafelé autóval. :P Megjegyzem, ezt egy másik lánnyal, aki inkább csak haver. Annyira nem tudnék bízni benne, hogy a legféltettebb titkomat eláruljam neki. Viszont az a két lány, akit említettem, ők - legalábbis számomra - Igaz barátnők. Tudom, hogy nem röhögnének ki, nem gúnyolódnának, stb. Annyi, hogy őket biztos fel fogom keresni 20 év múlva. Igaz a mondás: sok ismerősöd van, de csak kevés barát.

2011. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*rólam
2011. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint a haver-barátnő a plázás csaj. Bocsi, hogy ennyit írok:S
2011. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!