Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik az a nemzetközi cég,...

Melyik az a nemzetközi cég, amelyről a legtöbb információt, adatokat, statisztikákat megtalálhatom az interneten, vagy akárhol?

Figyelt kérdés
A diplomamunkámban két nemzetközi vállalatot szeretnék összehasonlítani, azonban az interneten nem találtam elegendő adatot. És a cégek se írnak vissza az e-mailjaimra, nem küldenek nekem semmit. Nem tudom, hogy így hogyan írjam meg, ha semmilyen adat és információ nem áll birtokomban. Nagyon kétségbe vagyok esve. Kérlek, ha tudok valamit segítsetek, hogy mit csináljak....:(
2011. márc. 22. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyhogy semmilyen információ nincs birtokodban? Az OMV, MOL, Total, Chemopetrol, Yukos globális cégek honlapján (de másokén is)annyi információt lelsz, hogy problémád lesz kiszűrni a hasznosat. Nézz bele az Éves jelentésükbe (Annual report), Fenntartható fejlődés jelentésükbe. Igaz, hogy egy év késéssel közlik az adatjaikat, de ha elfogadod ezt a feltételt, lesz sok pénzügyi,gazdasági adatod. A termékek önköltségét és árát viszont ne keresd, mert ezt nem szokták nyilvánosságra hozni.
2011. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, nem rosszak ezek a cégek, megbirkózok velük...:)
2011. márc. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!