Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia, egy hónap alatt?

Emelt biológia, egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Van kb. bő egy hónapom felkészülni, és hát, mondjuk azt, hogy dereng egy-két dolog. Ha rászánom magam, fel tudok készülni?

Másik problémám, hogy nem tudom magam rávenni a tanulásra :S


2011. márc. 22. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem tudod magad rávenni a tanulásra, akkor nem tudsz felkészülni.

Amúgy ha rendesen tanulsz, akkor egy hónap akár elég is lehet.

Persze az is kérdés, hogy hány %-ra kellene megírnod:D

2011. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát emelten olyan 75-80 simán jó lenne :D
2011. márc. 22. 21:49
 3/9 A kérdező kommentje:

Utálok tanulni. És nem bírom rávenni magam... :S

Eddig a jó agyamból éltem, mert jó a rövidtávú memóriám, így vok osztályelső. Kb. a gimis éveim alatt 4x ha láttam könyvet. De hosszútávra annyira nem vok aktív... :S

2011. márc. 22. 21:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb velem is ez a helyzet. Nagyon lusta vagyok,nekem matekra kellene rágyúrni. Én arra szoktam gondolni,hogy már csak ez van hátra, ezért "güriztem" 4 évig és hogy utána majd milyen jó lesz,hogy pihizhetek. Te is próbáld így, vegyél erött magadon mert hipp-hopp itt a nagy nap. Ha még most elkezded (a matekot nekem is újra kell tanulnom)még 100%-os is lehet :P sok sikert hozzá
2011. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is most kezdem....hajrá nekünk! xD
2011. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert kérdező:)

Én is hasonló cipőben járok mint te,csak én töriből emeltezem

2011. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ,ha nem nagyon foglalkoztál azelőtt a biológiával akkor szinte esélytelen ilyen akaraterő mellett. Amúgy viszont, ha belegondolsz abba, hogy az egyetemisták mit hajtanak végre egy -egy vizsgaidőszakban, akkor megkapod magad is a választ...


Ui.: Durva volt átvenni a Római Jogot egy hét alatt :D Úgy, hogy alig jártam be az órákra... Természetesen aki olvasta már azt az aranyos piros kis könyvecskét tudja, hogy azt egyetlen hét alatt nem lehet megtanulni, de még csak értelmezve elolvasni sem egyszerű.

2011. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sikerült, kedves kérdező, jelen pillanatban hasonló cipőben járok, mint te, és nen tudom, érdemes-e egyáltanán gürcölnöm...szerinted május közepéig sikerülhet 75-80%-ra, ha most kb a nullán állok?
2013. febr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs, a "kérdező" után ?et akartam...
2013. febr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!