Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha meg tankoteles vagyok...

Ha meg tankoteles vagyok kirughatnak fegyelmi targyalassal vagy anelkul kozepiskolabol? Ilyennel fenyegetnek, meg hogy mar ki vagyok rugva, van egy hetem hogy mast keressek vagy fegyelmivel leszek kirugva.

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizony, ki

Másik iskolát kell keresned, ahol fogadnak. Neked, vagyis a szüleidnek kell biztosítani, hogy amíg tanköteles vagy, valahol valamit tanuljál.

2011. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Krod.. mert mostmár nem 18-ig vagy tanköteles hanem 15-ig.
2011. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
97/8 utan kezdtem a tanulast (16) tehat 18 eves korig vagyok tankoteles, gugliztam es talaltam valami hatarozatot ami alapjan semmilyen modon nem kuldhetnenek el 18 alatt, de akkor ezek szerint az mar ervenytelen lenne?
2011. márc. 29. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:

18 éves korig vagy tanköteles. A 15 évet mg csak tervezik bevezetni, de ha át is megy a szavazáson, akkor is csak felmenő rendszerben lesz.


Egyébként meg nem nagyon érdemes a fegyelmivel játszanod. Nem tudom, mit csináltál, de ha nagyon lehetetlen a helyzeted, akkor talán érdemes magadnak másik sulit keresni. És ott pedig úgy viselkedni, hogy ne juss el fegyelmiig.

2011. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!