Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leírnátok, hogy mégis mi...

Leírnátok, hogy mégis mi történhet egy ilyen dolgon. Fegyelmi?

Figyelt kérdés

Az lenne,hogy segítséget kérnék.A történet úgy szól,hogy sulibuli volt a "kisebbeknek" (5,6,7,8.osztály).Mi azonban páran kb 10-12en össze-vissza kilógtunk ez idő alól. Vagyis a bulin sokat járkáltunk ki és be. Sajnos az osztályfőnökünk a barátnőm után indult,mert ismeri és nem először bukik le ,hogy bulin kilóg. Szóval követte őket,és lebuktak a cigivel. Végül eljárt a barátnőm szája,és bele lettem keverve. Sajnos lebuktam,és vallottam.. Ez volt pénteken,azóta fogadó óra is történt tegnap,ahol persze a szüleim felvilágosodtak a tényekről,amiből természetesen nem marad ki a fegyelmi sem. Mivel nem csak a mi osztályunkból volt esedékes a kijárás,nekik jövő héten lesz a fegyelmi eljárás. Mi viszont nemtudunk semmit ,hogy mikorra tehetik be. Rengetegen vannak ,akik nem buktak le és alattuk inog a léc. Nem fogunk köpni,ez száz százalék.

Azonban a jegyeim idén lementek 4.5ről 3.2 -re és avval fenyeget az ofő,hogy ha nemhozom fel magam 1 hónap alatt ,akkor ki leszek rúgva.

Azonban nem csak a cigi miatt volt felhajtás,1-2 tanár gyanakszik a piára is. Volt persze,sör és vodka.

A fegyelmi biztos ,hogy lesz és az is tuti,hogy nem ússzuk meg. Szüleim nagyon berágtak,de ez természetes.

Kérdés: Milyen egy fegyelmi? Kinek ,hogy kell jönni. Lehet e védeni magad. stb

Mit tegyek?

Segítsetek,ne pedig oltsatok.Tudom ,hogy hibáztam ,nem kell róla tudósítani!Köszönöm


2011. nov. 29. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös, bementek a szülővel és lesz egy fegyelmid. Kirúgni nem rúghatnak ki, de azért javíts.
2011. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű kapsz egy szóbeli ejnyebejnyét, de javaslom, hogy a jövőben húzd meg magad és csinálj úgy, mint a kisangyal. Nem valószínű, hogy kirúgnak (bár nincs kizárva), szerintem figyelembe veszik, hogy korábban ilyet nem csináltál (legalábbis remélem), és, hogy a pia amúgy sem bizonyított.
2011. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lesz egy bizottság (igazgató, ofőd, 1-2 tanár még ), akik előtt elmondjátok ti az esetet. Utána elmondja az, aki látta. Utána megpróbálhatjátok megvédeni magatokat, majd a szülőket esetleg osztálytársakat is meghallgatják. Végül hosszas tanácskozás után mondanak egy ítéletet. Kirúgni biztos nem fognak. Szerintem komoly dologra nem kell számítanod. Legsúlyosabb estben szerintem rovót kaphatsz.
2011. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!