Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leendő Zrínyisek! Megkaptátok...

Leendő Zrínyisek! Megkaptátok már a behívótokat alkalmasságira?

Figyelt kérdés
Ismerősöm két hete megkapta a behívót, enyém meg még sehol. Aki itt visszajelez az kérem írja le azt is hogy mikor kapta meg a behívót - ha lehet napra pontosan -, hogy mikorra kell bemennie, és a neve kezdőbetűjét. Ez azért lenne fontos mert csinálnék statisztikát, köszönöm!
2011. ápr. 3. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló

Én nem oda jelentkeztem, de egy barátom oda jelentkezett. Még ő sem kapta meg, kicsit fél is tőlle hogy talán rosszul adta fel, hiszen van olyan ismerősünk aki szintén a Zrínyíre jelentkezett de már megkapta a levelet. Nem tudom ez mitől függ, de ne izgulj, valamikor tuti küldik. Amúgy meg a neve kezdőbetűje K , de nem hiszem hogy ez betűrendbe van, sokkal inkább az számít hogy melyik nap adtad fel a felvételidet, ez a barátom pl határidő előtt 2 nappal.

2011. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!