Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit mondjak miért hiányoztam...

Mit mondjak miért hiányoztam a suliból?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy hétvégén szülinapom ünnepeltem és eléggé szétszedtem magam. Anyum beleegyezett hogy otthonmaradjak hétfőn, de már nem vihetek szülői igazolást, és orvosi igazolásom nincs. Mit mondjak az OF-nek mi okból hiányoztam? Segitsetek valamit kitalálni :D
2011. ápr. 4. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

esetleg menj holnap dokihoz, mondd azt, hogy néhány napja hasmenésed van :D

boldog szülinapot utólag is :D

2011. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Suliba menet rosszul lettél, hazudd ezt az osztályfőnöknek :D vagy a szomszéd néni elesett az utcán és bekísérted a kórházba a mentővel,elaludtál.
2011. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd az igazat, lesz egy pár igazolatlan órád, és becsülettel megoldottad.

Azért nem könnyű eljutni arra a pontra, ahol már nem fogadnak el szülői igazolást!

2011. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDD még egyéb ötlet? :D
2011. ápr. 4. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy erre miért nem gondoltál hamarabb..

Ha délután körül elmentél volna orvoshoz és azt kamuztad volna a dokinak, hogy a suliból hazaküldtek mert rosszul lettél akkor simán írt volna igazolást arra a napra.

Így viszont visszamenőleg.. hát sok szerencsét :S

2011. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz és közöld vele, hogy bizony kegyetlenül másnapos voltál a szülinapod miatt, és legyen szíves leigazolni. Ennyi. Ha normális a háziorvosod, akkor leigazolja.
2011. ápr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!