Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nemzetközi...

Szerintetek ha nemzetközi gazdálkodás szakon végzek, azzal könnyen el tudok majd helyezkedni, ill. megfizetnek?

Figyelt kérdés

Elég sokára lesz még az, amikor erről döntenem kell, de szeretek előre gondolkozni :D

Aki esetleg ezen a szakon van, leírhatna róla pár gondolatot (:

Köszi!


2011. ápr. 5. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

én most jelentkezek át erre a szakra, ugyh érdemben nem sokat tudok mondani róla, de én úgy gondolom, hogy el lehet vele helyezkedni! A diplomához kettő szakmaival bővitett nyelvvizsga kell vagy az egyik helyett elfogadnak egy felsőfokút is! Én mondjuk külföldön akarok állást szerezni ezzel a végzettséggel, meg gyakorlaton is mindenféle képen kint leszek! Szintem a gazdasági pályán azért lehet munkát találni! Két nyelven fogsz elvileg beszélni elég jól, ez se egy hátrány! De mire te leszel a felvételinél addigra kb 6szor átalakul még az, hogy milyen munkaerőre is lesz szükség a piacon! Ha ilyen irányban gondolkozol, ajánlom, hogy közgaz szakközépiskolába menj!


Nem nagy segitség, ez csak az én véleményem! ;)

2011. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!