Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnazistáknak szóló ösztöndíj...

Gimnazistáknak szóló ösztöndíj pályázatokat tudsz?

Figyelt kérdés
Mivel csak anyukám dolgozik,apum nem küldi a gyerektartást anyunak 3 gyereket kell eltartani.Kolis vagyok és oda is rengeteg minden kell_:S
2011. ápr. 8. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok, de olyan nincs, hogy nem küldi a gyerektartást, anyukádnak a bíróságra kell mennie, mert ott elintézik, hogy ki legyetek fizetve (megelőlegezi nektek az állam, ők meg majd szépen levonják apukád fizujából).


Tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de azért az a gyerektartás is jobb lenne, mint a semmi..

2011. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Fővárosi ösztöndíj egy opció, ha Pesten tanulsz. De nem pusztán szociális helyzet alapján osztogatják, hanem kell valami eredményt felmutatnod, minimum 4.5 átlag, és még valami. Nekem országos verseny 3. helyezésre pl. megítélték.

De mi az a rengeteg minden a koliba? Én is kollégista voltam, de még olcsóbb is volt, mintha otthon laknék. Ha rossz helyzetben vagytok, akkor kérj a kolidíjból könnyítést erre hivatkozva, mert azt viszint meg szokták ítélni.

2011. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kajapénz,bérlet, hazajárás több ezer forint havonta:/ ,akkor mivel rossz a kaja és a víz akkor még plusz arra is és még sorolhatnám:/ nem Pesten tanulok.



elsőnek:

Igen volt már.Küldtek is azután megint nem:/ Nem tudunk már mit csinálni:S

2011. ápr. 8. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, akkor tényleg a koliban kérj szociális helyzet alapján könnyítést, ott jó esélyed van. Nem árt hozzá jövedelemigazolás, de ott úgyis elmondják, hogy ők mit kérnek.

Bár nem értem, mi a bajod a kajával meg a vízzel... minden kollégista szidja, persze, de meg lehet vele élni. Élő példa vagyok, kb. sosem kaptam kajapénzt, mert nem volt, a kolidíjat meg az utazást kifizették a szüleim és ennyi, és mégis megmaradtam :)

2011. ápr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a mi kajánkba csótányok és egyéb nem azonosított dolgok vannak:S:S:S a víz meg van amikor sárga:S és vas izű:/
2011. ápr. 9. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!