Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hasznos vagy káros egy évet...

Hasznos vagy káros egy évet halasztani egyetem előtt?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok erről? Ha választ írsz, kérlek indokolj.
2009. márc. 4. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

attól függ mit csinálsz az egyetem előtt. ebben az egy évben.

én elkezdtem érettségi után egy sulit, de otthagytam féévkor. és utána másikat kedztem, levelezőn...

2009. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Káros, főleg egyetemi színvonalú képzés előtt, mert kiesel a ritmusból, hidd el, ilyenkor sokat jelent az egy év, úgy is éppen elég bele rázódni, nemhog ymég ha kihagysz.

Na aztán ezt csak tapasztalataim is megerősítik, akik halogatták, bizony nagyobb %-ban annyira eltávolodtak az egész területtől, hogy egy vagy két év múlva már eszük ágában nem volt eygetemre menni.

Én semmiképpen sem javaslom! Jobb azt azonnal folytatni!

2009. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
ha mondjuk kimesz külföldre egy evre tanulni (pl ki mesz au pair-nek, hogy megtanulj jol angolul), akkor nem karos szerintem, de a lenyeg, hogy folyamatosan kepezzed magad, viszont, ha dolgozni, vagy "pihenni" szeretnel, akkor ne hagyj ki semmikepp!!! Szörnyü lesz ujra kezdeni, sokaknak nem is megy!
2009. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


En ezt csinalom! Tavaly erettsegiztem, felvettek az elso helyre, de en idokozben megbantam, hogy oda jelentkeztem. Ugyhogy nem iratkoztam be, hanem kijottem au pairnek kulfoldre, es most ismet beadtam a jelentkezest. Szerintem igy megeri.


Kapok fizetest, ami tekintve, hogy se szallasra, se kajara nincs gondom, egyaltalan nem rossz.


Megtanulok egy teljesen uj nyelvet, anyanyelvi kornyezetben.


Vilagot latok, utazgatok.


Kapcsolatokat epitek.


Szerintem ez eleg elony. :) Igy tehat hasznos az 1 ev halasztas, de egyebkent, ha csak lebecolnal, ugy inkabb karos.

2009. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elozo vagyok, azt kihagytam, hogy felkeltettem az erdeklodesedet, es barmilyen kerdesed van, irj egy privat emailt, szivesen segitek, tajekoztatlak! :)
2009. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

és ha valaki nem engedheti meg magának h menjen??? és most dolgozik h legyen majd valamije??

nekem nappalin is volt 33 éves csoporttársam is és most is van 40 éves

nnem lehet általánosítani h ha most nem kezdi el akkor nem is fogja

2009. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

nyilvan ezesetben nem erröl van szo, mert nem ez volt a kerdes. Termeszetesen van olyan, aki 30 evesen tud menni, vagy 70, ez teljesen mindegy. Ez egy altalanos kerdes volt, semmilyen megkötessel, ezert altalanos valaszokat tudunk ra adni.

Raadasul az au-pair-kedeshez pl nem kell penz, viszont rengeteg tapasztalat, tudas jar vele, es meg fizetnek is erte... en emellett vagyok.... vagy pedig, HA VAN RA LEHETÖSEGE, akkor haladektalanul folytatni a tanulmanyokat...

2009. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7.56 es 11.29-et is en irtam amugy :)
2009. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

jó elég sokta írtál, már mindenki tudja mit csinálsz :):P

de nem az volt a kérés sem hogy erre beszéld rá ..

nem veszekszem, csak mondom...nem ohajtok vitázni :)

2009. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
jo, en sem :) es nem is akarom semmire rabeszelni, amugy, ha ugy tünik, akkor felreerthetö volt a sok okossag, amit irtam :P
2009. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!