Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 21 évesen kezdeni egyetemet?

21 évesen kezdeni egyetemet?

Figyelt kérdés

A 21 éves kor milyen az egyetemkezdéshez? Nem túl sok? Vajon ez nehézséget fog okozni a beilleszkedésben a 18-19 éves gólyák közé?


Kicsit mélyponton vagyok, kérlek benneteket, őszintén írjátok le a véleményeteket!


2011. ápr. 23. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentkezhetsz, nem túl nagy a korkűlönbség, csak két év. De létezik, esti és levelező is sok helyen, ott felnőttek is vannak. Ha 35 lennél na akkor biztos kilógál és nem fogadnénak be a tinik.
2011. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan nálunk, aki 26 évesen kezdett minden gond nélkül. Szerintem nem lesz baj a beilleszkedéssel, 2-3 év nem sok korkülönbség, főleg, hogy nálunk is aki kezdtek 19-20 évesek voltak. Menj el gólyatáborba ott már jó barátságok szoktak kötődni és már meglesznek a baráti társaságok mire kezdtek.
2011. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyi leszek, mert érettségi után felsőfokú szakképzésre mentem. Jövőre fogok felvételizni.
2011. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 2 évesen kezdtem a fősulit gimi után rögtön. Évvesztes vagyok, és még 5 évfolyamos gimibe is jártam. Többnyire mindenki 19-20 évesen kezdett az évfolyamunkon, csak egy-két 18 éves van. 23-4 évesből is akadnak, így szerintem abszolút nem gáz. A gólyatábort én is csak javasolni tudom. Nekem rengeteget segített, jó volt az hogy már voltak ismerős arcok a suliban, nem kellett mindent a nulláról kezdeni, feszengni, stb. Táborban igazán jót szórakoztunk együtt, így az első hetekben volt beszédtémánk, "nosztalgiáztunk", stb, és szinte észre sem vettük olyan gyorsan összerázódtunk.
2011. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 25 vagyok, és elsős. természetesen nappali tagozaton (matematika), és van nálam idősebb is. 21 év teljesen átlagos.
2011. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele.
2011. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ne viccelj, nekem is volt még 28 éves gyerekes anyuka is nappali tagozatos hallgatótársam...
2011. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!