Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem gáz 24 évesen egyetemet...

Nem gáz 24 évesen egyetemet kezdeni?

Figyelt kérdés

Jártam eddig is két évet, de otthagytam, mert úgy éreztem, nem ezt szeretném csinálni.

Amire most jelentkezem négy éves képzés, és 28 leszek, mire végzek, de ez az, amit szeretnék. Mellette meg diákmunkáznék, szal a szüleimet sem terhelném anyagilag, meg a suli is helyben van.

Igazából amiatt zavar, hogy a velem egykorúak már lassan végeznek, én meg sehol sem vagyok, és 28 évesen elkezdeni a melót elég késő. Jó lenne, ha valaki megnyugtatna.


2010. jan. 6. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem késő, de szerintem kezdj rendes melóba, és közben esti/levelezőn végezd el. Eddig mit csináltál?
2010. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én csak annyit mondok hogy apum most kezdte el az egyetemet 40 éves fejjel 5 éves képzésre

most csinálja a 4. diplomáját

ő közben céget vezet igaz levelezőre jár

de szerintem nem fog zavarni ha pár évvel fiatalabbakkal leszel

gondolj bele ő nem 28 lesz hanem 46 mire végez és mégis csinálja


és ahogy előttem írták sohasem késő

2010. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem késő. 32 évesen, én is idén fogom elkezdeni az egyetemet, ráadásul nappalin. :D
2010. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor okés, most már jobb kedvem van.

Sokáig tartott rájönnöm, mit is szeretnék, de jobb későn, mint soha. :D

Köszi a kedvességeteket! :)

2010. jan. 6. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyu levelezősön 35 évesen kezdte :):D

13/l

2010. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!