Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen esélyeim vannak bajor...

Milyen esélyeim vannak bajor érettségivel felvételt nyerni a Nyíregyházi Főiskola-MMFk-közlekedésmérnöki karára?

Figyelt kérdés
repülőmérnök szeretnék lenni, de nincs meg az a nyelvtudásom hogy németországban tanuljak tovább, nem is biztos hogy meglesz az érettségim, mert piszok nehéz itt, sokkal nehezebb mint európában máshol.Ezért gondoltam hogy mehetnék a Nyíregyházi egyetemre, bár nem tudom hogy mennyit kell fizetni egy félévben, mert gondolom külföldi érettségivel, magyar állampolgárság ellenére sem fognak állami térítésre felvenni.Ahogy néztem nagyon kevés embert vesznek fel.Szerintetek mennyi esélyem van?Elég ha matek érettségim van, vagy kell fizika is?
2011. ápr. 27. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha magyar állampolgár vagy, és van érettségid, akkor elfogadják, csak valahogy át kell számoltatnod a jegyeidet. Nekem nemzetközi érettségim volt, a suli kiadott egy hitelesített papírt, hogy mi alapján kell számolni, és csáó.
2011. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

felvi.hu

minden ott van.

2011. ápr. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!