Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez jogos? (Kérdésed túl...

Ez jogos? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok tegnap volt a ballagás. Tanítás volt ott voltam mind a 6 órán. A ballagáson nem tudtam ottmaradni ezért beírtak igazolatlan hiányzónak...De mivel én a tanítási órákon részt vettem ezért ezt jogtalannak tartom...
2011. ápr. 30. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, ugyanis a ballagáson is kötelező ott lenni, ha azt mondják. Nekünk is mindig ott kellett maradni, öcsém mostani iskolájában nem kellett. Miért nem tudtál ott lenni?
2011. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

most ballagtál? Hétfőn vizsgázol?

Sztem ez csak ugy mondták h be írtak igazolatlannak,az utolsó napon már nem foglalkozanak a napló zárásokkal

2011. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem nem ballagtam...9.es vagyok...melózok és a fizetésemért kellet mennem mint minden pénteken...
2011. ápr. 30. 12:18
 4/18 anonim ***** válasza:

talán mert ő is ballagásra ment?

Tavaly én se maradtam ott sorfalat állni,és be irták az igazolatlant,mert hiába mondtam h én is ballagásra megyek uncsitesoméra,de nem vittem be meghívót,mert ők a közeli családtagoknak nem is kértek,mert tök drága volt. De anyukám jól kiosztotta a tanárt :)

2011. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mond h has menésed volt :)
2011. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jogos. Legfeljebb a szüleid leigazolják, és akkor nem lesz igazolatlan.
2011. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jogos. Ez minden iskolában így van.

ha valahol ott kell lenned az iskola szabályai szerint még akkor is ha az alap órarendeden túl is, akkor ha nem vagy ott az hiányzás. Ha nem tudod igazolni akkor igazolatlan hiányzás.

Ugyanúgy mint ha nem mész osztálykirándulásra, akkor be kell menni. Ha szombaton iskolai program miatt be kell menni. Ha szalagavatón kell segédkezni stb.

Ez mint benne van a házirendben.

Az pedig nem indok, hogy fizetésért mentél. Fizetést bármikor föl lehet venni.

2011. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

kcsög osztfőnök


hát nálunk mindenhol ott kellett lenni aztán igazolás meg indok nélkül mindenki ellógta. én hlye meg mindig elmentem. neked teljesen jogos indokod volt nemértem h ha nemis a te ballagásod minek kell ezen problémázni.

2011. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérsz igazolást anyukádtól és beleröhögsz az ofő pofájába oszt cső.
2011. ápr. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
osztályfőnöki intőt adott végül...egy vicc az a nő...
2011. máj. 12. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!