Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy idióta osztályt...

Mit tegyek egy idióta osztálytársammal? 15/L

Figyelt kérdés
A szitu a következő: Van az osztályban egy nagyon hülye gyerek. Mindig káromkodik, másokat és mások cuccát leköpi. Anyázik és amikor őt anyázzák akkor meg ő tojta a spanyolviaszt... Az iskolában DÖK-ös vagyok de szóltam az osztályfőnöknek és a DÖK tanárnak de semmi...Mit tehetnék? Mert már az osztálytársaimnak is elege van, mert POKOL amit mi átélünk. Meg eléggé problémás a gyerek, és senki nem tesz semmit. Szülei cigányok, az anyja dolgozik. Mit csináljak? Kihez fordulhatok?
2011. ápr. 30. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na ha a szülei cigányok valljuk be, akkor nagyon semmit. nehogy szálka legyél a szemébe. ha meg nem félsz a haláltól akkor köpd le..majd meglátjuk hogy reagál..
2011. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs, mert ha körzetileg oda tartozik, akkor nem rúghatják ki. És félnek is, hogy ha valamit tesznek, akkor az anyja megveri valamelyiküket szerintem.
2011. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az osztályfőnöknek lenne kötelessége intézkedni, de Te így nem tehetsz semmit. Nem (csak) azért, mert ilyen típusú cigány, hanem mert nem szabad lesüllyedni erre a szintre.

És tényleg nem rasszizmusból mondom, vannak rendesek is. Ez a gyerek nem az.

Tanköteles még?

2011. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, engem múltkor iskolán kívül is leribancozott. Azért mert szóltam az osztályfőnöknek...
2011. ápr. 30. 17:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Tanköteles, és azt hiszi magáról hogy ő a nagy valaki.
2011. ápr. 30. 17:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos muszáj tűrni... ha nagyon kiborulsz, akkor érdemes egy másik iskolát nézni. Mert az a jegyeid rovására is mehet, hogy ha ki vagy borulva.

De ezt Neked kell mérlegelned, hogy bírod-e.

2011. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyedül semmiképpen ne kerülj vele szembe. Fogjatok össze többen,és menjetek igazgatóhoz,vagy ha van iskola pszichológus akkor ahhoz. Nekünk ők ketten segítettek a gyereket átrakni egy másik suliba (szülei cigányok voltak,nagy balhésok) Bejöttek,de kiküldték őket mert annyira káromkodtak stb:D Voltak fenyegetőzések,de mivel kb 30-an voltunk ellenük,így befogták a szájukat és mentek a gyűjtő iskolába. Hajrá !
2011. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A hülye meg rendőr akar lenni.

Keresztapám is rendőr...És még ő is mondta hogy inkább hülye lesz mintsem rendőr

IRÁNY A GYŰJTŐ!

2011. ápr. 30. 17:30
 9/11 anonim válasza:

Ha csak EGY idióta van akkor valami gyakori helyen a suliban (úgyértem ahol többen is halják) mond el neki a pofájába (de azért úgy hogy mindenki hallja) amiket csinál és hogy hagyja

abba. Így talán kapsz a többi diáktól egy kis támogatást. Tanárokkal is beszélhetsz de ahogy a magyar tanárokat ismerem max. adnak neki egy figyelmeztetést azt leszarják.

2011. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

egy leribancozásba belehalsz?

pokol..hát imádom az itteni problémákat :)))))

NEM KELL VELE FOGLALKOZNI vagy ha annyira zavar igazgató

2011. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!