Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összetűzésbe keveredtem egyik...

Összetűzésbe keveredtem egyik osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Most mentem egy osztályba, akik már összeszoktak, és új vagyok. Az a baj, hogy van pár gyerek, akiknek beverném a pofáját. Főleg az egyik irritál, amelyiknél elfog szakadni a húr, érzem. Állandóan azt mondogatja, hogy homokos (csúnyább kifejezéssel), és hogy milyen nyomorék fejem van (amikor szépen, és teljesen megfelelően nézek ki, van önbizalmam, de nem is kell, mert látom magamat, hogy nézek ki). nem értem miért, amikor kedves voltam velük is, nem is ismernek. Sajnos ezt a homokos dolgot egy exosztálytárs terjesztette (elég sok kapcsolata van abban az iskolában), aki másik osztályba jár (a legszívesebben nem is tudom hol látnák, nem mondok olyat, amit nem szeretnék). Amúgy nagyon jól barátkozok (általánosba nagy bajok voltak velem, mivel senkihez sem szóltam, bezárkózott voltam, ezért utált az a senkiházi), úgy érzem, teljesen megváltoztam, de így nem tudok még jobban, mert ez a helyzet áll fen. Ha szólok osztályfőnőknek, vagy igazgatónak, akkor mi van? Akkor én leszek a kis hülye, aki nem tudja megvédeni magát, még jobban csesztetnek. Viszont ha egymásnak esünk, valamelyikünk megsérül, vagy komoly fegyelmi eljárás lesz belőle. Szerintem mindkettő. Viszont más megoldást nem tudok. Nem fogok igy járni iskolába, mert eddig 8 évig így jártam, mindehonnan ki voltam közösítve, mert senkivel sem beszéltem. De most, erőt vettem magamon, barátságos, nyitott vagyok. És teljesen más érzés. Ezt az ügyet szeretném megoldani, mert azt, hogy köpködjenek meg hasonló, ILYEN NINCS. Sajnos itt csak az erőszak fog segíteni, akárki akármit mond, akkor van tekintélye az embernek, ha megmutatja az erejét (sajnos). Nem tudom mihez kezdjek. Másik iskolába nem mehetek át, most jöttem egy előkészítőből, a nem megfelelő oktatás miatt.
2009. okt. 1. 15:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul ezt a meleg dolgot is azért találták ki, hogy tudjanak mivel csesztetni. Tudják jól, hogy nem vagyok az, de nem fogják fel, akármit mondok nekik.
2009. okt. 1. 15:05
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyik fülemen ki másikon be megoldás sem használ, mert akkor tovább mennek egy kihúzott határon...
2009. okt. 1. 15:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak...

Sajnos, ahogy nézem, mindegyik osztályban van 2-3 hülye, akik megkeserítik a többiek életét!


Talán próbálj meg visszavágni! (Nem fizikailag, hanem szóban.)


Mikor megint elkezd b*zizni, akkor gúnyosan vigyorogva állj elé : "Idefigyelj Kisk*csög!... Én nem tudom, milyenek a b*zik, de úgy látom te nagy szakértője vagy ennek a témának... Netán azért, mert te magad vagy b*zi?... Látom nagyon izgat téged ez a téma!... Nem itt kellene partnert keresned!"... :D


Vagy amikor elkezdi, hogy neked milyen a fejed : "Az hagyján... De te már néztél tükörbe???..." (És itt rémült arcot is vághatsz, mutasd neki, hogy rémes a látvány!)... :D


Ha igazán akarsz, mindenkibe bele lehet kötni : nézd meg jó alaposan ezt a Kis Görényt, tuti nála is találsz valamit, amit ki lehet cikizni és porrá lehet vele alázni!


De a másik módszer sem rossz : barátkozz össze másokkal az osztályban, tartozz egy másik csapatba, ha már vannak barátaid akik kiállnak érted, akkor nem mer majd kötözködni ez a Kis Görény!


Semmiképen ne verekedj, gúnyosan röhögd ki, érezze, hogy egy NULLA!... :D

2009. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jól hangzanak :D Én is erre gondoltam, így is lesz. De ha megüt, akkor én is visszafogok, az tuti. De szópárbaj nyugodtan mehet majd, elleszek és élvezni is fogom, úgy tűnik :D
2009. okt. 1. 15:44
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Az előző válaszát én nem támogatom (de nem is pontozom le).

A fiúk mindig szivatják egymást ilyenekkel, hogy bu:zi vagy, bälfasz, stb. Ez normális dolog, csak simán vissza kell vágni.


Viszont, ha elszakad a cérna, nem gondolkoznék...


Kiválasztod a hangadót és nekimész. Ne üss, csak nyakánál fogva mehet a padok közé.


Ha eldurvul a helyzet, akkor igen is csak az erőszak lehet a megoldás! Ez sajnos a szeretkezz a szüzességért állapot!


Bárki, bármit mond az álszent, és nem tudja átélni a helyzetet.

2009. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jah, csak az a baj többen vannak. Mondjuk egyenként felkeresem őket, 1-2 kopasszal iskola után? Címüket tudom... nem szeretném, hogy kivágjanak az iskolából...
2009. okt. 1. 15:56
 7/14 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ott nagyon eldurvulna a helyzet, és én sem tudnék uralkodni magamon. Nem szeretném bevágni a padsorok közé, mert van esélye, hogy kemény baja legyen, és én lennék a hibás. Nem lenne jobb tényleg, ha felkeresném, és akkor behúznák neki, hogy véreset köpjön? Szerintem tisztább meló, és komolyabb baja nem lesz, maximum duzadt lesz holnapra a szája.
2009. okt. 1. 16:05
 8/14 anonim válasza:

jah ez is egy véglet h otthon felkeresed...suliból nem vágnak ki max csak az emberkék feljelentenek :O

különben is néha szóval sokkal nagyobbat lehet ,,ütni" mint fizikailag. esetleg fogadj fel egy chippendale fiút és küldd el a hangadóhoz tangában,amikor ajtót nyit neki a gyerek csinálj egy képet róla! megnézném h mikor lenne legközelebb kedve Téged leb*zizni ha tudja h bármikor tele tudod plakátolni a sulit meg az egész várost XD

előre is jó szórakozást

ha tényleg nem használ semmi csak akkor verd be az arcát ;)

2009. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
ja, hogy te egyedül nem mész nekik, mikor többen vannak, de 1-2 kopasszal nekimész, amikor egyedül van. gratulálok! hülyeség, hogy annak van tekintélye, aki megmutatja az erejét. 23 fiú osztálytársam van, 5-en vagyunk lányok, tehát látom, hogy megy ez a fiúknál. próbáld meg az eszeddel megalázni, ne az erőddel, mert az szánalmas.
2009. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mért ha nekimennék a legnagyobb szájúnak nem lenne szerinted tekintélyem? A fenét nem, hiába mondasz ezeknek bármit, csak röhögnek rajta. A szájkaratét csak azok mondják akik kívűlállók, amúgy semmi értelme, nem tudod, hogy folyik ez a fiúk között. Ha meg kiütném az egyiket, utána engem. És természetesen én is elkapnám őket iskola után, de már
2009. okt. 1. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!