Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy idióta osztályt...

Mit tegyek egy idióta osztálytársammal? 15/L

Figyelt kérdés
A szitu a következő: Van az osztályban egy nagyon hülye gyerek. Mindig káromkodik, másokat és mások cuccát leköpi. Anyázik és amikor őt anyázzák akkor meg ő tojta a spanyolviaszt... Az iskolában DÖK-ös vagyok de szóltam az osztályfőnöknek és a DÖK tanárnak de semmi...Mit tehetnék? Mert már az osztálytársaimnak is elege van, mert POKOL amit mi átélünk. Meg eléggé problémás a gyerek, és senki nem tesz semmit. Szülei cigányok, az anyja dolgozik. Mit csináljak? Kihez fordulhatok?
2011. ápr. 30. 17:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Esélyed sincs, mert ha körzetileg oda tartozik, akkor nem rúghatják ki."

Szerintem 15 évesen az ember már középiskolába jár. (De ha nem, akkor mindjárt itt az év vége, és ez már nem lesz többé probléma.) Középiskolában nincs olyan, hogy körzetileg oda tartozik. Ha az iskola úgy akarja, szépen megszabadulnak tőle.

2011. máj. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!