Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek alapján én humán vagy...

Ezek alapján én humán vagy reál beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés

Kedvenc tantárgyaim: magyar, fizika

Utálom: matek, kémia, töri


Magyarból nagyon jó vagyok, a nyelvtani kitalálós gondolkodós részt nagyon szeretem és megy is, az irodalmat is, amikor rá kell jönni dolgokra, de magolni útálok. A törit nem szeretem, nem tud lekötni, rengeteg a magolnivaló, hamar el is felejtem, mert nem foglalkozok vele és nem is érdekel.

A fizikai számítások annyira nem mennek, de viszont szabályokat tudok alkotni, logikus gondolkodással, mindent értek, mert tiszta logikus, kivéve a számításokat. Egyszer a tanárunk tz-be olyan kérdést adott, amit nem is tanultunk, de szerintem véletlen rakta bele, az volt a feladat, hogy szabályt kellett leírni, elgondolkodtam a kérdésen és írtam valamit, csodák csodájára jó lett. Magyaron is kitalálós kérdéseket csak én tudom az osztályból. Viszont a matekot nem értem, nem is tudom. Kémiából, ha nagyon meg akarom érteni a számítást van mikor megy van, mikor nem, 3-as vagyok. Van mikor matekból az egyszerű dolgokat is túlbonyolítom.

Szerintetek milyen beállítottságú vagyok? Köszi


2011. ápr. 30. 17:18
 1/7 Zoliol ***** válasza:

Mindkettő de hajts rá a reálra!!a számításokra hajts rá!!!!matekra is!!!!!4menj ezzel a beállítottsággal fizikusnak(ne alkalmazottnak)

én matek szakra megyek majd alkalmazott matematikus szakirányra és mesteren Alkalmazott matematikus szak pénzügyi matematika szakiránnyal


Hozzád visszatérve légy fizikus de ne alkalmazott vagy esetleg vegyész de a fizikust jobban keresik de a vegyész se munkanélküli dönts el te mit akarsz

2011. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na fektess energiát abba, hogy feleslegesen beskatulyázd magad, mert ha eldöntöd, hogy melyik irányhoz tartozol, akkor lehet, hogy kevesebb leszel, mint most vagy. Hidd el, az égvilágon semmi jelentősége és haszna ennek a különbségtételnek. (Még ha furcsán is hangzik a válaszom.)
2011. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zoliol ***** válasza:
Lehet ink sima matekszak..... de nemtom majd eldől:)
2011. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha még nagyon fiatal, akkor semmi sincs eldőlve.


(Egyébként kizártnak tartom, hogy aki nem érti a matekot, az a fizikával bármit is tudjon kezdeni, legalábbis magasabb szinten. Pl. amit az első válaszoló írt, hogy fizikus. Na az pont az, amit matek nélkül nem lehet.)

2011. máj. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zoliol ***** válasza:
Direkt irtam h a számításokra gyúrjon rá
2011. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

15 éves vagyok

2011. máj. 1. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
15 évesen még korai erről dönteni. Most lehetsz kb. 9-es. Ilyenkor még én sem tudtam, hogy milyen beállítottságú vagyok. 1-2 év múlva ki fog derülni, hidd el!
2011. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!