Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van elvégezni...

Mennyi esélyem van elvégezni egy gazdálkodási szakot, ha egyébként humán beállítottságú vagyok, nehezen ment a matek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Esély meg van, de aztán sehol nem fogsz tudni elhelyezkedni. Mert minden egyetemen főiskolán van egy ilyen szak, és ezért borzasztóan túl telített az egész.
2011. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MINDEN szak telített...A humán és a reál szakok egyaránt.
2011. szept. 10. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezzel akarod áltatni magadat hát tessék. De ha humánon végzel wc papírnak használhatod majd a diplomádat, mert sehova nem fog kelleni. Én reálon vagyok villamosmérnökin, még egy évem van de már több helyről megkerestek. Tesóm programozó és nagyjából 1 hónapig volt állás nélkül, most még nincs diplomája de 200k fölött keres.
2011. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tényleg elgondolkodtató, hogy azt érdemes választani ahova a szíved húz, vagy inkább azt, ahol jók az elhelyezkedési lehetőségek? Én is rájöttem, hova lenne érdemes (és ez tényleg a mérnöki vagy az informatikai szakok), de mi van akkor, ha már csak rá gondolok, beleszédülök? :) Próbáljam meg akkor is, és ha vért fogok izzadni? De tényleg! Mi a legjobb döntés ilyenkor?? :( Őszintén irigylem azokat, akik ilyen beállítottságúak.
2012. jan. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!