Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy eggyel...

Van rá esély, hogy eggyel több félévet támogat az állam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy félévet még 2007-ben elhasználtam az egyik főiskolán, aztán átmentem egy másik főiskolára, ahová azóta is járok és már csak egy félévem van hátra a diplomához. Eddig 8 félévet jártam ide. Ez összesen 9, tehát elvileg a következő már fizetős. Az én ETR felületemen viszont én nem látom bejegyezve azt az 1 félévet a másik iskolában. Ott Neptun volt. A féléveknél az itteni 8. félévem mellé az van írva, hogy "államilag támogatott a képzési időn felül". Viszont elvileg ha figyelembe vennék a másik iskolában eltöltött 1 félévet, akkor már a 7. félév mellett is ennek kellene lennie, mivel 2 plusz félévet támogat az állam. Nem akarom megkérdezni a sulit, nehogy felhívjam erre a figyelmüket. Kérdésem tehát: lehetséges, hogy elnézik a dolgot, és még egy félév támogatást kapok? Előfordult már ilyen korábban? Hogy deríthetném ki?


Köszi előre is!


2011. aug. 1. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem 12 félévet támogat az állam? én így tudom...
2011. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elnézni biztos nem fogják, akkor legfeljebb utólag kell kifizetned.
2011. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plusszba nem fizet, de nyugi, mert 12 támogatott féléved van ;)
2011. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összesen valóban 12 féléve van, de alapképzésben csak 8 vagy 9.
2011. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igen, ez alapképzés, itt csak 9 félév van az biztos. viszont most néztem az ETR-t, és már be van jegyezve a következő félév, ami mellett szintén ott van a "államilag támogatott a képzési időn felül" kiírás és ezt az iskolában eltöltött 9. félévként szerepel, ami igaz is.
2011. aug. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!