Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Választanátok 5 éves gimnáziumot?

Választanátok 5 éves gimnáziumot?

Figyelt kérdés
18 múltam márciusban, idén érettségiznék, de 5 éves gimibe járok. Ez azt jelenti, hogy NYEK-es (nyelvi előkészítős) osztályban tanultam. Én nem bántam meg, nem érzem magam elég érettnek az érettségihez, sokan viszont azzal jönnek, hogy mekkora hülye vagyok, hogy egy évet elpazaroltam. Ti hogy gondoljátok?
2011. máj. 1. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

én most ballagok általánosból és egy 5 éves kéttannyelvű szakközépbe jelentkeztem :)

szerintem mindenképpen hasznos, igaz először engem is zavart az az 1 év, de úgy gondolom jól döntöttem

2011. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és az a lényeg, hogy te mint gondolsz róla, megérte e az az 5 év, másokkal ne nagyon törődj :)
2011. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne törődj azzal hogy más mit beszél. Én szakközépbe jöttem (1 év nyelvi előkészítő volt angol-német és még egy év hogy megszerezzem a szakmát) Idén érettségizek, és egyáltalán nem bántam meg. Azon az egy éven meg főként nem múlik semmi :)

Persze vannak nálunk is olyanok akik sopánkodnak hogy hogy megbánták meg minden, de a legtöbben nem. :)

2011. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!