Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi az átlagod és az...

Mennyi az átlagod és az osztályod átlaga?

Figyelt kérdés

Nekem az átlagom félévkor:3,71-volt

Az osztályomé:3,5


Most:

Irodalom:5

Nyelvtan:5

Töri:4

Angol:4

Matek:3

Informatika:4

Fizika:3

Biológia:3

Kémia:1

Föci:4

Ének:5

Rajz:5

Technika:5

Tesi:5


Annyira félek, hogy megbukom Kémiából! Legalább a kettest szeretném elérni évvégére! =S


Ahol a mostani jegyeimet írtam, ha van kedved leírhatod a tieidet is és, hogy milyen osztályos vagy!:)


2011. máj. 2. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
En mar felnott vagyok, de az utolso evre meg emlekszem. 4,1 volt az atlagom, az osztalyome 4,3, de meg igy is mi voltunk az evfolyamon a legrosszabb.
2011. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ne aggódj a kémia miatt, mindig figyelj órán, készülj, ha nem értesz valamit, kérdezd a tanárt, vagy a jó kémiásokat az osztályodból, és kérj javítási lehetőséget.


én most vagyok 12-es, van még egy évem, mert nyelvi előkészítős voltam. az osztályom átlagát nem tudom, de én valahol a 4,5-4,7 között vagyok, és azért az osztálytársaim nagy része elég hanyag, és rossz tanuló.


nekem a jegyeim:

Angol - 5;

Föci (angolul) - 5;

Töri (angolul) - 4;

Spanyol - 5;

Matek - 4;

Angol célnyelvi civilizáció (angolul) - 5;

Fizika - 4 és 5 között;

Irodalom - 5;

Nyelvtan - 5;

Művtöri - 5;

Média - 5;

Biosz - 4;

Tesi - 3


hozzátenném, hogy eléggé lusta vagyok, és úgymond ellógtam eddig a sulit, de 11. félévkor belehúztam, mert most már számítanak a jegyek. 10. osztályban még 3,2 voltam, tavaly 3,9, és most meg már ugye 4,5-4,7. benőtt a fejem lágya, és azért van motivációm is, bár nem tudom még, hogy mi akarok lenni. amúgy meg legalább a tanárok is megjegyeznek, hogy "jajj ott volt az a szerencsétlen, aki milyen jó tanuló lett másfél év alatt" :D

2011. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4,25, az osztályom 3,71. Ezzel mi vagyunk a suli 2. legrosszabb átlaga.
2011. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

7.-es vagyok, nyolcosztályosba Bp-en.

Osztály átlaga vagy 3,0...

nekem 4,3 körül van..

2011. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!