Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan koncentráljak a tanulásra?

Hogyan koncentráljak a tanulásra?

Figyelt kérdés

Már egy hónapom sincs a vizsgákig és még semmit nem tanultam. Akárhogy próbálom, hiába ülök fölötte, sehogy sem tudok odafigyelni. Elég sok magánéleti problémám van....

És egyre idegesebb vagyok, hogy nem tudok még semmit és már ez is kezd közrejátszik abban, hogy nem tudok tanulni...

Hogyan koncentráljak???????????

Bármilyen eszköz/módszer érdekel!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. máj. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
drog?
2011. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Melyik drog segít összpontosítani? ':/

Amúgy a legjobb ha nem hagyod magad elmerülni. Írd le vagy csinálj táblázatot arról, hogy mikor mit tanulsz, mikor lesz vizsgád, oszd fel a tanulnivalód. Az legyen előtted mindig. Én a szobámat is át szoktam pakolni kicsit ilyenkor hogy minden a tanulást szolgálja. Van még időd (én semmit nem tudok és pénteken kezdek). Ha nem is tartod az ütemtervet, maradj nyugodt és csak a sikerre gondolj.

2011. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Sok szerencsét péntekre! :)

2011. máj. 3. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!