Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon féltek a biosz emelt...

Nagyon féltek a biosz emelt érettségitől?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem péntektől keddig intenzív tanulás :(

viszont kémia középtől jobban tartok :S

2011. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is jobban tartok a kémia középtől.

Hova jelentkeztetek?

2011. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ált.orvosira az összeset bejelöltem az országból xD hátha
2011. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És milyen sorrendben? :)

Én Pécset írtam előre.

2011. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pest,Pécs,Szeged,Debrecen!!!
2011. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is a kémia középtől félek jobban:D én az állatorvosit írtam be..
2011. máj. 4. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a biosztól, de látom egyedül vagyok :) A kémia középszinten megoldható 90 körül (bár nem minden évben:D) de az emelt biosz az nagyon durva szokott lenni, nem hiába emelt a neve. A tavalyi is arra példa, hogy ha a tudásod 90 %-ra lenne elég, tudnak olyat kérdezni, hogy levigye kb 70 %-ra...
2011. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kémiából 60-70-re hajtok, szóbelivel majd felhúzom. Nekem a biosz szerencsére nagyon megy (kop-kop), a tavalyit is megírtam 83-ra. :)


És nektek hány nyelvvizsgátok van? Én 3 hete voltam, ha sikerült (és bízom benne, hogy sikerült), akkor is csak 1 közepem lesz. Nektek milyen és mennyi van?

2011. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy felsőfokúm és egy 96 %-os érettségim. Kémiából és a bioszból 90 % körüli a cél, mivel mindig ötös voltam és orvosira hajtok. De majd meglátjuk, milyen lesz, attól is függ nagyban. Ti mit néztek át ebben a pár napban?
2011. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem semmi nyelvvizsgám nincs sőt penge se vagyok ugy konkrétan belőlük,de attól még szeretem a bioszt ja és az orvosira megvan az elhívatottság szóval valszeg halasztok de megéri rendbe teszek minden elmaradásomat

és amúgy ebben a párnapban a növényektől-ökológiáig + kémia is elejétől végéig

2011. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!