Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szóbeli érettségitől...

Melyik szóbeli érettségitől féltek a legjobban és miért? Melyiktől kevésbé?

Figyelt kérdés
Nekem a biosz emelt volt rettegés, hálistennek jól sikerült. Kémiától és a töritől viszont félek..
2011. jún. 12. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a matek emelttől féltem a legjobban ,de annak már szerencsére vége. Most még töri és magyar van vissza. És már ezektől is félek. Olyan jó lenne túl lenni rajta. De már nem sokáig kell kibírjam mert kedden szedán lesz a szóbeli. Neked mikor lesz?
2011. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pénteken..nekem magyar, töri és kémia van még, de kezdek nagyon félni, mert 8-án volt a biosz emeltem, előtte a spanyol, szóval a maradék három tárgyra 9-én kezdtem tanulni..8 napom van kb. 100 tételre, ha a nyelvtant meg a kémia kísérleteket külön tételnek számolom:D Igyekszem, a törin már túl vagyok, a magyar csak nem lesz gáz, de a kémiától rettegek..:D
2011. jún. 12. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Megértem h félsz. Nekem is ok tétel halmaozódott fel így a végére:S És kb úgy érzem h semmit nem tudok. Pénteken am nekem is szar lesz. Akkor van az angol felsőfokúm mert a nagy eszemmel azt is bevállaltam(persze kb semmit nem tanultam rá mostanában).
2011. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!