Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz megírni egy kémia...

Nehéz megírni egy kémia emeltet 80%-ra?

Figyelt kérdés
A számolások miatt kérdezem.. Jövő héten megyek, és hát őszintén szólva nagyon parázok tőle.. Vannak feladattípusok, amiket tök könnyen megoldok, mennek rendesen, vannak, amiknél meg csak nézek, hogy úristen... Szóval mennyire magas célkitűzés mondjuk egy 80%?
2011. máj. 4. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elérhető, ha lelkiismeretesen készültél és gyakoroltál :-)

Az eddigi érettségi feladatsorokat megoldottad? Esetleg azokból tudnád lekövetni, hogy milyen eredményre számíthatsz.


Én is jövő héten megyek, és szintén nagyon parázok. Sok sikert hozzá! :-)

2011. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A suli legjobb tanulója, aki minden egyes versenyt megnyert mindenből, az 98%-ra írta meg a kémia EMELTET.:O Nem lehetetlen, tanulj!;)
2011. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly előrehozottan (11.-ben) tettem le az emeltet, 97% lett. Persze mindemellett a kémia volt 7. osztálytól a szívem csücske, rengeteget olvastam kémiakönyveket, mert nagyon érdekelt, jártam egyetemi előadásokra, versenyekre stb...

Érettségi előtt 2 hónappal kezdtem rá tanulni. A számolásokból ki lehet fogni olyat, ami kissé bonyodalmas, de van rá rengeteg idő, így aki azért tanulgatta meg jó benne, idővel ki tudja számolni.

Hát az ilyen oldatos, keveréses, összetétel meghatároztós feladatok nagyon egyszerűek, semmi elgondolkodtatás, csak egy séma alapján kell pötyögni a sz.gépbe a képleteket...

2011. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt a kedvencem a kémia, de mivel orvosira készülök, így hát muszáj lesz emelteznem belőle jövőre, viszont rettenetesen félek.. asszem nyáron elkezdek tanulni már rá, mert tényleg nem áll hozzám közel ez a tantárgy :( :S
2011. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!