Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középsuliban milyen elsősnek...

Középsuliban milyen elsősnek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen a nagyobbak közt?
2011. máj. 4. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha egy szóval kéne jellemezni: szívás.
2011. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre, semmi különös... ugyanolyan, mint pár osztállyal feljebb. Első 1-2 hétben még mindenki megvan szeppenve, aztán kitapasztaljátok, milyenek a tanárok stb., és beleolvadtok a suli életébe. Semmi misztikus meg különleges nincs benne.
2011. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem rossz végülis eleinte még fura hogy új suli új környezet új osztály, emberek , tanárok, de megkell szokni, túl kell esni a gólya szivatáson


de késöbb mikor már beszoksz összebarátkoozl osztályoddal meg felsöbb évfolyaos diákokal jobb lesz

nekem is így volt , megszoktam énis, mindenki megszokja elöbb utóbb

2011. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nekem nagyon tetszett a gólyaélet:) Új volt minden, az emberek, a tanáro,k maga a suli is és elég gyorsan beilleszkedtem, pedig féltem, hogy nem fogok tudni, hisz egyedül mentem oda,s enkit sem ismertem:D de már az első nap összebarátkoztam sokmindenkivel. Állítom, hogy jobb volt a 9., mint most a 12., mert ebben az évben csak veszekedés volt a szalagavatós ruha, ballagási ruha, bankett, osztálypénz miatt, 9.-ben olyan nyugis minden:)
2011. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi különös nincs benne, szivatás sincs, legalábbis itt nem volt semmi. Ugyanúgy az iskola tagja vagy, mint a felsőbbévesek.
2011. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt szívatás,de nem túlzottan.Aztán később mi is átvettük a szívatás részt.A legdurvább az volt,amikor lyukas órán bezártunk a WC-be 3 9edikest csempét számolni.:)Persze nekik nem volt lyukas órájuk:)
2011. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi különös nem volt, de mivel utáltam a középsulim, így azt mondom, többnyire szar.
2011. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi különös...

Mondjuk az elején röhögtek rjtunk, de az csak azért volt, mert a szivatás miatt fűszooknyában kellett végigmenni a suliban :D

AMúgy magasról tojnak rád. Ránk is tojtak, meg is tojunk az elsősökre.

2011. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!