Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy legyek kitűnő a középsuli...

Hogy legyek kitűnő a középsuliban szeptembertől?

Figyelt kérdés
Most 8.-os vagyok egy falusi, nem valami húdejó iskolában, mindenből 5-ös vagyok (földrajzból 4-es leszek, az igaz), és egyáltalán nem szoktam tanulni (pont ezért a 4-esem). Egy elég elitnek és erősnek mondott iskolába fogok járni szeptembertől, és ott nagyon-nagyon szeretnék kitűnő lenni, nem fontos, mennyit kell rá tanulni, rugalmas vagyok, rá tudom magamat szoktatni (+ a kollégiumban kötelező lesz majd a tanulás amúgy is, mert hogy kollégista leszek). A kérdés: meg fogok szenvedni a jó jegyekért, de nem kapom meg őket, vagy annyira nem lesz durva a változás az általános iskolához képest? Azért ANNYIRA nem alacsony színvonalú az iskolám, csak egy kicsit.
2011. máj. 30. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt érezhető a változás egyáltalán, pedig ráadásul speciális koliba jártam, nem volt szilencium. De egyáltalán nem annyival nehezebb az anyag, mint általánosban, simán meg lehet csinálni napi pár óra tanulással, még kevesebbel is.
2011. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem valami hű de nagy suliból mész gimibe akkor kösd fel a gatyádat mert kemény lesz. 9. be nem biztos hogy kitűnő leszel mert ott szeretnek kötekedni a tanárok de későbbiekben már jobb lesz. Egy tanács szerintem már az elején tanulj rá rendesen akár 2-3 órát.
2011. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!