Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerült az írásbeli érettségi...

Sikerült az írásbeli érettségid mindenből a héten?

Figyelt kérdés
Melyik hogy sikerült? Nekem nem lettek a legjobbak, de mindegyik sikerült legalább 20 pontosra, természetesen a 20 pontban nincsen benne a tanár által értékelt rész (esszék, elemzés, levél). Milyen tárgyból mentek még (választott)? Én informatikából megyek majd. Féltek a szóbelitől? Én az írásbelitől tartottam a legjobban, ehhez képest a szóbeli semmi nem lesz, bár az angoltól picit tartok:) Valaki bukott év végén valamelyik érettségi tárgyból? Nálunk 1 ember nem mehetett bukás miatt matekot írni. Sok sikert kívánok a holnap érettségizőknek, szerencsére nekünk angolosnak vége a hétnek!:)
2011. máj. 5. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

magyar 3-4-5 ( 4es lenne szntem, de az esszé vagyfel, vagy lehúzza. :D )

matek 3 ( a 20%ra hajtottam, és bőven a hármasban vagyok benne)

töri 4-5 (szintén esszén múlik)

angol 5, de listening miatt nemlesz meg a 90%... max szóbelivel. :(


Összességében felülmúltam az elvárásaimat. :D

2011. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!