Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Németen ma a kislevelet...

Németen ma a kislevelet tényleg múlt időbe kellett írni?

Figyelt kérdés
Ha múlt időbe kellett vna,és én jelenbe írtam de a többi jó,kapok rá pontot? (10 pont volt a max)
2011. máj. 6. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért kellett mult időbe irni, mert ugye azt kérdezték hogy hogy telt az utolso heted az iskolában? Azt meg ugye nem igazán lehet jelen időbe irni..a nyelvtan pontoknál sztem ez jo néhány pontot jelent..
2011. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon félreértelmeztem sajnos...azt írtam,hogy jövőhéten lesz a ballagás és utána az érettségi,hogy mennyiit tanulok rá meg ilyenek:S
2011. máj. 6. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért minimális pontot fognak levonni, mint a feladat félreértelmezéséért, de ha jelen időben írva helyes mondatokat alkottál, azért nyelvtani pontokat nem fognak levonni.
2011. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis Perfekt időben kellett volna írni
2016. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!