Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdtem mult héten egy...

Elkezdtem mult héten egy egyetemet, és nagyon nem tetszik, hagyjam ott ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Az ok amiért főként nem tetszik,az hogy tanárhiányban szenvednek,ennek következtében nagyon rossz az orarend,rengeteg a lyukasora az egyetem meg a városon kivül található,ezért elég nehéz az időt eltőlteni,főként angolt tanulok,nem vagyok megelégedve az angol tanáraimmal,meg még egy ok,hogy ugy gondoltam,hogy dolgozhatok is valamit,de ilyen orarend mellett nem tudok,ennek következtében azon gondolkozok hogy mivel nem tudom fizetni az ingázást vagy lakbért akkor hagyjam ott most az elején minthogy járjak többet és végül csak ott kell hagyjam...mi a véleményetek mit csinéljak?
2011. szept. 26. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő után még ne hagyd ott, bár nehéz ügy, ha tényle a megélhetés is gondot jelent.
2011. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az órarended még alakulni fog, tudod majd alakítgatni, ilyen kevés idő után nem érdemes abbahagyni. Akkor hagyd abba, ha csak bukdácsolsz, mert annak nincsen értelme, a többit meg lehet idővel oldani...
2011. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!