Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mostanában miért lett divat a...

Mostanában miért lett divat a BME-t szidni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha szóba kerül itt az oldalon a BME, akkor nemsokára jön pár ember, akik leírják jó nyomatékosan, hogy oda csak sznobok járnak, meg hogy ott mindenki el van telve magától, meg úgy egyébként is, elég szar egyetem, sokkal jobbak vannak nála.

Azt elfogadom, hogy néhány BME-s el van telve magától, és az szerintem sincs rendben. De azt veszem észre, hogy egyes emberek azért vannak eltelve maguktól, mert nem a BME-re járnak, és k*rva jó érzés szidni nekik a BME-t és az oda járókat.


2011. máj. 7. 01:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%

tényleg szidják a BME-t? lehet, hogy igazad van én még nem vettem észre, biztos rossz kérdéseket nézek


apropó, hallottál már BME-st a közgázról nyilatkozni? most nem kizárólag a BCE-re gondolok, hanem úgy általában a közgázról...


amilyen az adjon Isten...

2011. máj. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
27%
Mert nagyon el vannak telve a diákok is meg a tanárok is magukkal és ledegradálják a tröbbit, pedig semmivel sem jobban mint egy átlagos egyetem, csak elhelyezkedni könyebb + fizu sok
2011. máj. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, mire gondolsz a nyilatkozás alatt. Eleve a BME-n is van közgáz (GTK). A mérnököktől meg ne várd, hogy szeressék a közgázt, mikor csak szívatják őket vele.
2011. máj. 7. 04:10
 4/41 A kérdező kommentje:

Liza von Staunhoff!

Épp ezt írtam én is, hogy oké, van, aki el van telve magától, de attól a BME még nem lesz szar, és nem kellene rögtön rámondani, hogy oda csak sznobok járnak.

"csak elhelyezkedni könyebb + fizu sok"

Vagyis tulajdonképpen azt állítod, hogy valamivel mégiscsak jobb, mint a többi egyetem, nem?

2011. máj. 7. 04:13
 5/41 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem csak a BME-vel van így. Manapság divat lett szidni minden más felsőoktatási intézményt....

De azért a BME-sek között tényleg akadnak sznobok. Egyszer vonaton utaztam eggyel, és 2,5 órán keresztül hallgattam, hogy mennyire király, hogy oda jár. És persze ott csak zsenik vannak (és természetesen ő i az), és az összes többi műszaki suli szánalmas és kinevetni való.

De ilyen idióták akadnak minden suliban, nem csak a BME-n:)

De pl. tesóm dolgozott együtt BME-sekkel és nagyon mondta, hogy mennyire nem vágták a dolgokat (programozó matematikus).

2011. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
65%
Mert a két hype egyetem Magyarorszgon az ELTE, és a BME. Aki oda jár, akaratlanul is hangoztatni fogja, mennyire király arc, aki meg nem, annak nincs jobb dolga, mint szídni őket. Ördögi kör. Szerintm ennyi.
2011. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
67%

Na akkor leírom a tapasztalataimat: tudod nagyon idegesítő, amikor jön 2-3 nagy BME-s arc és anélkül, hogy bebizonyítanák a szaktudásukat, elkezdenek szidni, hogy nem tudok annyit, mint ők, mert ők BME-sek, ők jobban tudnak mindent. Amikor megtudják, hogy nem a BME-re járok, közlik, hogy elszúrtam az életem, ennyi erővel a hídról is levehetném magamat, mert így már nem érek semmit se. (ezt így mondták) Én pedig hallgatom a történeteiket az évtizedes csúszásokról, mert ezt ott a világ természetesebb dolga. Természetes dolog lustának/trehánynak/trógernek lenni? Nálunk kinézik azt, aki csúszik, mert az már jelent valamit...

Nekem ezért nem szimpatikus a BME. Biztos vannak ott normális emberek is, de akik idejönnek hápogni a GYIK-re, azok nem ezek közé tartoznak.

2011. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
77%

Nem a BME-t szidják, hanem az odajáró, nagypofájú, arcoskodó, mindenkit lenéző, beképzelt, bunkó paraszt idiótákat, akik azt hiszik, hogy isteni képességekkel rendelkeznek, és nekik mindenféle előjoguk van. : )

Ez zavarja a többséget, nem az intézmény maga.

Elképesztő módon ugatnak, szólnak le másokat, és azt gondolják, hogy a legnehezebb dolog a földön elvégezni a BME-t, és aki nem odajár, az egy idióta, hülye analfabéta gyökér.

Ezzel a mentalitással van baja a többségnek, és igazuk van. Az önfényezés szinte határtalan. Látszik, hogy mennyi időtök van ezzel foglalkozni. :)

2011. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok, annyit hozzátennék, hogy tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek.
2011. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
48%
jól mondják, nem a BME-t szidják, hanem a beképzelt embereket, akik odajárnak. És nagyon kicsi a kivétel, akik nem olyanok
2011. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!